19-12-18
Czersk. Podziękowania
Zebranie sprawozdawcze
i opłatek u emerytów z Czerska


W dniu 11.12.2018r. w Domu Kultury w Czersku odbyło się roczne walne zebranie Koła Terenowego Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Czersku połączone ze spotkaniem opłatkowym.

Na spotkaniu poza licznie przybyłymi członkami związku obecni byli Z-ca Burmistrza Pani Bogumiła Ropińska , Dyrektor Ośrodka Kultury w Czersku Pani Emilia Rekowska  , Przewodnicząca  PZERiI  Zarządu Rejonowego w Chojnicach Pani Urszula Szuba oraz z-ca Przewodniczącego  Zarządu Rejonowego Pan Konrad Piesik.

W trakcie zebrania Pani Teresa Pastwa z Czerska została odznaczona medalem za wieloletnie członkowstwo w związku emerytów ufundowane przez Zarząd Główny PZERiI. Spotkanie upłynęło w rodzinnej i świątecznej atmosferze, a umilały je śpiewy kolęd w pięknym i profesjonalnym wykonaniu dzieci z Ośrodka Kultury w Czersku, za które serdecznie dziękujemy. Po przełamaniu się opłatkiem każdy uczestnik otrzymał drobny upominek.

Dziękujemy Zarządowi Rejonowemu PZERiI w Chojnicach za bardzo dobrą współpracę i opiekę oraz Pani Teresie Kropidłowskiej Radnej Powiatu Chojnickiego za wszelką pomoc i wsparcie .

Serdeczne podziękowania należą się również przewodniczącemu Koła Andrzejowi Kropidłowskiemu, który dzisiaj nie mógł być z nami.

To dzięki niemu nasze koło liczy dzisiaj ponad 50 osób. Andrzej "rozkręcił" tę organizację i motywuje do dalszych działań i nowych inicjatyw. Podziękowania należą się również Pani Halinie Raszke za wiele pracy i czasu poświęconego Kołu.

Zarząd Ter.Koła PZERiI

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.