4-12-18
Czersk. Podziękowanie
Zebrano prawie pół tony żywności

W dniach 30.11 .18 oraz 1.12.18 Warsztat Terapii Zajęciowej w Czersku brał udział, jak co roku, w Świątecznej Zbiórce Żywności  organizowanej przez Bank Żywności w Chojnicach.


- Podczas tegorocznej akcji dzięki życzliwości mieszkańców Czerska oraz całej naszej gminy udało nam się zebrać prawie pół tony żywności. Akcja ta pozwoliła po raz kolejny przekonać się nam o tym, ilu życzliwych ludzi o wielkich sercach jest wokół nas- ilu mamy przyjaciół. Dziękujemy wszystkim darczyńcom i każdemu z osobna za ten piękny dar serca, ogromnie wielkie gesty życzliwości w stosunku do nas. Zebrana żywność zostanie całkowicie przeznaczona na potrzeby naszych podopiecznych. Korzystając z okazji już teraz życzymy wszystkim - Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia, jeszcze raz, bardzo, bardzo dziękując za wsparcie- podsumowuje akcję kierownik WTZ w Czersku Renata Breszka.

WTZ Czersk

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.