Artykuł reklamowy
WIŚNIOWA PODUSZKA
- CIEPŁO PRZEZ CAŁY ROK!

Naturalny suchy termofor - rozgrzewająca poduszka!

Proponujemy Państwu zakup naturalnego suchego termoforu  - rozgrzewającej poduszki z pestek wiśni. Suchy termofor jest wypełniony pestką wiśni biologicznie czystą, jest  bezpieczniejszy od swoich tradycyjnych, napełnianych wodą odpowiedników.

Termofor z pestek wiśni jest wykorzystywany z powodzeniem od kilkudziesięciu lat w Niemczech, a jego właściwości zostały odkryte zupełnie przypadkowo w Szwajcarii, już w XIX wieku.

 
ZASTOSOWANIE:

Naturalne termofory wypełnione pestkami z wiśni już od wielu lat są skutecznym sposobem łagodzenia wielu dolegliwości. Między innymi bólów mięśni, bólów menstruacyjnych, dolegliwości reumatycznych, ogrzania zimnych stóp i rąk, ułatwiają zasypianie, rozgrzeją przyjemnie łóżko przed snem.

Dodatkowo ruch pesteczek zapewni Ci delikatny masaż. Ciepła wiśniowa poduszka może być prezentem z którego ucieszą się Twoi bliscy. Przyjemny, ciepły kompres bardzo szybko relaksuje całe ciało.

Rozgrzej się w przyjemny sposób!


SPOSÓB UŻYCIA :

Kuchenka mikrofalowa - Podgrzewać poduszkę w kuchence mikrofalowej o mocy 600Wat przez 2 minuty.
Piekarnik elektryczny – Nagrzać piekarnik elektryczny do temperatury 150 stopni następnie go wyłączyć, włożyć poduszkę do żaroodpornego naczynia i nagrzewać przez 10 -15 minut.
Piec kaflowy, grzejnik  (kaloryfer c.o.) -  Położyć poduszkę na nagrzanym piecu kaflowym lub grzejniku(kaloryfer c.o.) o temperaturze 60°C  - nagrzewać do uzyskania odpowiedniej temperatury.

UWAGA !
Po nagrzaniu  sprawdzić  temperaturę poduszki dłonią. Nagrzewanej poduszki nie pozostawiać bez nadzoru. Ponownie można nagrzać poduszkę po jej wystudzeniu.


TERMOFOR Z PESTEK WIŚNI:

- Przydatny dla całej rodziny!

- ciepły kompres zastępuje maść rozgrzewającą

- stosowane przy bólach mięśni kręgosłupa, "korzonków"

-  łagodzi dolegliwości w bólach menstruacyjnych

-  doskonale rozgrzeje zimne stopy i dłonie

- delikatny ruch pestek lekko masuje stopy

-  rozgrzeje łóżeczko przed snem

-  stosowany przy przeziębieniu

-  stosowany przy dolegliwościach reumatycznych, 

- stosowany przy syndromie niespokojnych nóg - ułatwia zasypianie

- bezpieczniejszy w użyciu od baniek gumowych napełnianych gorącą wodą

- stosowany jako zimny okład przy stłuczeniach czy zwichnięciach
 

ZAMÓWIENIA W INTERNECIE
SKLEP INTERNETOWY:

www.znatury.eu

 

SKLEP INTERNETOWY:
www.znatury.eu

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.