29-01-20
Czersk. Msza Św., sesja RM – zobacz relację NA ŻYWO, początek godz. 11.00
100. ROCZNICA POWROTU CZERSKA DO MACIERZY

Mszą Świętą w czerskim kościele parafialnym (zdjęcia) rozpoczęły się dzisiejsze (29.01) uroczystości z okazji setnej rocznicy Powrotu Czerska do Macierzy.

O godz. 11.00 rozpoczyna się uroczysta sesja Rady Miejskiej w Czersku, podczas której Jerzemu Warczakowi zostanie wręczony tytuł „Zasłużony dla Czerska”.  W programie sesji przewidziano również przyjęcie aktu upamiętnienia przez Radę Miejską w Czersku 100. rocznicy powrotu Czerska do Macierzy. Mają być też wystąpienia gości oraz promocja książki Teresy Łuczak oraz Jerzego Łukaszewskiego (promocja dla mieszkańców odbędzie się w CIT ok. godz. 16.00).

Relacja z uroczystej sesji Rady Miejskiej – rozpoczęcie o godz. 11.00 – będzie dostępne na kanale Yotube Urzędu Miejskiego w Czersku – TUTAJ (początek g.11).

Program dzisiejszych uroczystości – TUTAJ.

(red)

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.