Artykuł reklamowy
17 urodziny Pizzerii Julia w Czersku. Jutro
urodzinowy prezent (50% rabatu) – zapraszamy!

Szanowni Państwo!
Drodzy Przyjaciele!

To już 17 lat jak jesteśmy z Wami. Z tej okazji pragnę podziękować wszystkim naszym klientom za zamawiane jedzenie. Codziennie przygotowujemy dla Was posiłki. W tym trudnym czasie pandemii, który sprawił, że nie można nas odwiedzać - zamawiacie posiłki na wynos do domów i mieszkań. Obecnie każde zamówienie to wyraz Waszej dobroci i wsparcie naszej Pizzerii. Codziennie o Was pamiętam ponieważ to miejsce, pracownicy i goście nas odwiedzający stali się dla mnie drugim domem. Z  niektórymi z Państwa współpracujemy i przyjaźnimy się od wielu lat, co napawa mnie radością i dumą.

Pragnę swoje podziękowanie skierować także do rodziny Państwa Wolf za wsparcie, życzliwość i serce, które od Was otrzymałam. Ogromne podziękowanie składam również moim pracownikom na których zawsze mogę liczyć. To dzięki Waszej pracy i poświęceniu możemy ciągle działać i rozwijać się.

Z okazji kolejnej rocznicy istnienia przygotowałam dla wszystkich niespodziankę. W najbliższy czwartek – 14 maja przy zamówieniu jedzenia każdy nasz klient otrzyma 50% rabatu.

Dziękując z całego serca wszystkim życzę - Smacznego.

Właściciel Anna Kloskowska

Zamówienia:

Pizzeria Julia
Józefa Ostrowskiego 12
89-650 Czersk
tel. 52 398 88 22
Godziny otwarcia:
11:00 - 22:00

Zobacz menu:
(kliknij, aby powiększyć)


Szukaj nas również na FB -
TUTAJ

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.