30-11-19
Gm. Czersk. ZDJĘCIA, WIDEO
25 Urodziny drużyny harcerskiej z Łęga

Z okazji 25 Urodzin Drużyny, jak co roku, odbył się w szkole urodzinowy nocleg (z 21 na 22 listopada). Rozpoczął się uroczystym świeczkowiskiem poświęconym naszemu patronowi Ignacemu Sikorskiemu. Na świeczkowisku znalazł się moment na podziękowania.

Wyrazem wdzięczności dla druhny Ani za działalność w naszej drużynie, była przygotowana prezentacja ze wspominkami na temat dotychczas wspólnie spędzonych chwil. Następne podziękowanie skierowane zostało do naszych druhen - dh. Kamili, dh. Anety, dh. Basi i dh. Sabiny.

Harcerze przygotowali filmik, w którym dziękują za poświęcony czas, za możliwość przeżywania dzięki Nim wspaniałych przygód i za wiele innych rzeczy, które dla nas robią!
(Link do filmu:
https://youtu.be/ejLVMg2d2oE).

Był też oczywiście tort przygotowany przez harcerki z naszej drużyny. W naszej drużynie już tradycją jest urodzinowe piżama-party. Na koniec odbyła się gra nocna przygotowana przez dh. Nataszę. Dotyczyła ona Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku. Rano zmęczeni, ale w bardzo dobrych humorach posprzątaliśmy szkołę i udaliśmy się do domów.

30 DH "Zieloni" im. Ignacego Sikorskiego w Łęgu

mat. ZS Łąg

GALERIA ZDJĘĆ - TUTAJ

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.