19-11-20
Powiat chojnicki. Zarzuty za uszkodzenie automatu do gier
29-latek grał w automaty. Przegrał
kilkaset złotych – rozbił monitorPolicjanci z Chojnic przedstawili wczoraj (18.11) zarzuty w sprawie uszkodzenia monitora automatu do gier. Usłyszał je 29-letni mieszkaniec Chojnic, który jak się okazało wyładował w ten sposób złość, że stracił kilkaset złotych. Wytypowany przez mundurowych sprawca został zatrzymany i doprowadzony do komendy. Za przestępstwo zniszczenia mienia kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Śledczy i kryminalni z chojnickiej komendy Policji pracowali nad sprawą uszkodzenia automatu do gier, do którego doszło w  drugiej połowie września na terenie Chojnic.

Policjanci w trakcie czynności do tej sprawy zebrali informacje i materiał dowodowy wskazujący, że sprawcą tych przestępstw może być 29-letni mieszkaniec Chojnic. Ich przypuszczenia potwierdziły się, a podejrzewany o to przestępstwo mężczyzna został zatrzymany na początku tygodnia. Podejrzany przyznał się do popełnienia tego przestępstwa, którego uszkodzenia zgłaszający wycenił na blisko 3 tys. zł.

29-latkowi zostały przedstawione zarzuty uszkodzenia mienia. Za tego typu przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Chojnice

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.