23-11-19
Czersk. Nie zabrało urodzinowego tortu oraz tańców, był też upominek muzyczny w wykonaniu sołtysa
30-lecie Klubu Seniora „Wiktoria” w Łęgu

Wczoraj (22.11) seniorzy z Łęga w pięknie przystrojonej sali miejscowego ośrodka kultury obchodzili jubileusz z okazji 30 lat istnienia ich klubu. Uroczystość zgromadziła wielu gości, przedstawicieli różnych stowarzyszeń i organizacji. Gratulacje przewodniczącej klubu Janinie Grzona składali m.in. przedstawiciele samorządu. 

Na początku Czesław Sikorski, były przewodniczący „Wiktorii” przedstawił sprawozdanie z działalności klubu. Były też niespodzianki, np. akcent muzyczny w wykonaniu sołtysa Łęga Andrzeja Koseckiego, który debiutował na scenie w piosence Zbigniewa Wodeckiego „Chałupy Welcome To”.

KGW Łężanki przygotowały potrawy, Duet Klubu Seniora "Astry" z Chojnic także wykonali muzyczną niespodziankę. Wystąpił kabaret "Morowe Babki", ponadto śpiewały panie z Klubu Seniora "Jesienna Róża" z Rytla. Świętujących jubilatów odwiedził również ksiądz proboszcz Jan Kiczka.

Na imprezie nie zabrało urodzinowego tortu ufundowanego przez radę sołecką wykonanego przez Monikę Piesik. Były też tańce, do muzyki w wykonaniu Jarosława Grzelaka.

(red)

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.