14-10-21
Czersk. ZDJĘCIA
35 lat Zespołu Szkół Specjalnych w Czersku

13 października 2021r. nasza szkoła obchodziła 35 – lecie. Obchody, z racji sytuacji związanej z COVID – 19, odbyły się tylko we własnym gronie. Zaproszone było tylko grono emerytów szkoły.

Świętowanie urodzin szkoły rozpoczęliśmy mszą świętą pod przewodnictwem księdza proboszcza Zbigniewa Straszewskiego. Po powrocie do szkoły był apel, w którym uczestniczyli zaproszeni na tę uroczystość emeryci szkoły z pierwszą dyrektor Panią Krystyną Sikorską. Były śpiewy, recytowania, tańce, przemówienie Pana dyrektora no i oczywiście jak na urodziny przystało – tort.

Nie obyło się bez życzeń i podziękowań dla nauczycieli i pracowników szkoły – wszak następny dzień (14 października) to Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji Dyrektor szkoły przyznał 21 nagród. Starosta Chojnicki nagrodził Panią Gabrielę Kulczyk i Pana Leszka Mrozińskiego a Pomorski Kurator Oświaty Pana Jarosława Fidurskiego – gratulujemy.

ZSS Czersk

Film z uroczystości - TUTAJ

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.