28-06-20
Czersk. Relacja
Akademia Sukcesu w Czersku.
Świadectwa, dyplomy i nagrody

Zakończyliśmy najbardziej niezwykły rok szkolny jaki nam przyszło przeżyć. Rok, który udowodnił, że (trawestując Marka Twaina) "wszelkie pogłoski o śmierci tradycyjnej szkoły należy uznać za przesadzone".

Po trzech miesiącach zdalnej nauki wszyscy - nauczyciele, dzieci a zwłaszcza rodzice zatęsknili do tzw. "normalnej" edukacji w szkolnych murach. Tak, jak nietypowy był rok, tak nietypowe było jego zakończenie.

Każda klasa osobno, w maseczkach, w społecznym dystansie, ale za to na zielonym jak nigdy boisku szkolnym, pożegnała rok szkolny 2019/2020. Świadectwa, dyplomy i nagrody odebrało łącznie 30 uczniów klasy IV i V Akademii Sukcesu. Sukces odnieśli wszyscy nasi uczniowie, kończąc naukę z wynikami więcej niż dobrymi. Wśród nich prawie połowa, bo 14 odebrała świadectwa z wyróżnieniem. Naszym ASom gratulujemy wyników, życzymy udanych, zdrowych wakacji,  a rodzicom dziękujemy raz jeszcze za wielką pomoc nie tylko w zdalnej edukacji.

Pożegnaliśmy także klasę ósmą, której uczniowie 2 lata spędzili w naszych murach. Gratulujemy Wam świetnych świadectw i życzymy sukcesów w szkołach ponadpodstawowych. Wiemy, że niektórzy z Was wybrali czerski ogólniak, więc to nie koniec naszej współpracy.

Powodzenia ASy!

AS Czersk

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.