11-08-19
Gm. Czersk. ZDJĘCIA
AKCJA SPRZĄTAMY RZEKĘ BRDĘ

To, czego dokonali w sobotę w Rytlu chłopaki z: PGE WODY POLSKIE Zarząd Zlewni Chojnice, Szkoła Nurkowania KAIMAN Dawid Haftka, Bartek Wiśniewski i Piotr Malewicz- Exotech Innowations Gdynia, WDECKI WOPR, OSP RYTEL

To coś nieprawdopodobnego!

Wszyscy powinniśmy być im MEGAwdzięczni za to, że poświęcili swój prywatny czas i zupełnie bezinteresownie, z dobrego serca posprzątali dla nas „kawał” BRDY. To co z niej wyłowili, nie jednego zaskoczyło (np. bojler... zobacz zdj.)

Dziękujemy Wam w imieniu wszystkich nas- żyjących nad Brdą; turystów, którzy korzystają z jej uroków oraz władz gminy. Jesteście Wielcy! Należą Wam się ogromne podziękowania!

Mamy nadzieję, że ten skromny poczęstunek od Sołectwa Rytel choć trochę zregenerował Wasze siły.

Z wyrazami wdzięczności

Sołtys Sołectwa Rytel i Rada Sołecka

Ps. Złom wyłowiony z Brdy przekazujemy do Klubu sportowego Brda Rytel, który niebawem organizuje zbiórkę złomu w zacnym celu!

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.