AKTUALIZACJA 12.12

Dzień dobry!
W nawiązaniu do artykułu na Państwa portalu o kradzieży ozdób świątecznych, chciałam poinformować,że na Sportowej również ukradziono świecącą ozdobę (renifera). Incydent miał miejsce w nocy z piątku na sobotę. Przestrzegamy osoby posiadające takie rzeczy,żeby byli uważni.

Czytelniczka

 

Do kradzieży iluminacji (jeleń) doszło również na ul. Czereśniowej w Czersku - informuje dziś (12.12) kolejna czytalniczka.


Kradzieże ozdób świątecznych w Czersku. Komunikat policji (12.12) - zobacz TUTAJ

 

11-12-20
Czersk. Przestroga dla mieszkańców
Zginęły ozdoby świąteczne z posesji w Czersku

Nasza czytelniczka informuje o kradzieży, do której doszło w Czersku w nocy z czwartku na piątek (10/11.12).


„Na posesję przy ulicy Mickiewicza wdarł się złodziej i ukradł piękną ozdobę świąteczną w postaci świecącego renifera i sań Mikołaja jak również samego - plastikowego - Mikołaja ubranego w czerwony kubraczek. Ozdoba była piękna, włożono w jej przygotowanie naprawdę dużo serca.  Piszę tę informację jako przestrogę dla mieszkańców Czerska. Grasuje po mieście złodziej lub złodzieje, którzy wchodzą na czyjąś posesję i biorą z niej nie swoją własność.” – przestrzega czytelniczka.

Sprawa ma wkrótce trafić na policję.

Specjalny komunikat skierowany do złodzieja: "Masz jeszcze szansę na oddanie ozdób, czekamy do jutra.” – pisze kobieta.

(red)

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.