16-03-20
Czersk. Podejrzewanych mężczyzn zarejestrowały kamery monitoringu – poniżej ich wizerunki
Policjanci z Czerska szukają sprawców
włamań do skarbon w kościele

Policjanci z Czerska prowadzą czynności w sprawie kradzieży z włamaniem do skarbonek w kościele w Czersku. Śledczy poszukują osób mogących pomóc w ustaleniu tożsamości dwóch mężczyzn, którzy w czasie kiedy kościół był otwarty wyłamali zamki w kilku skarbonach i ukradli pieniądze. Osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia tożsamości proszone są o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu Policji w Czersku prowadzą czynności w sprawie kradzieży z włamaniem. Do zdarzenia doszło 14 marca około godziny 10.00-10.15 w czerskim kościele. Śledczy poszukują osób mogących pomóc w ustaleniu tożsamości dwóch mężczyzn ( wiek z w wyglądu 17-25 lat), którzy w czasie kiedy kościół był dostępny dla wiernych wykorzystali tą sposobność i ze skarbon znajdujących się w świątyni ukradli pieniądze (na zdjęciach). Podejrzewanych o popełnienie tego przestępstwa mężczyzn zarejestrowały kamery monitoringu.

Osoby, które mogą pomóc w rozpoznaniu lub ustaleniu tożsamości podejrzanych proszone są o kontakt z dyżurnym KPP w Chojnicach pod nr /52/ 395-62-22 czynnym przez całą dobę lub z jednostką prowadzącą sprawę pod numerem telefonu /47/ 743-62-61.(od pn-pt w godz. 8:00-14:00) bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem:

[email protected]

Funkcjonariusze zapewniają anonimowość i szczegółową weryfikację każdego sygnału.

KPP Chojnice

(AKTUALIZACJA 17-03-20)
Mężczyźni poszukiwani przez policjantów z Komisariatu Policji w Czersku, którzy okradli skarbony z pieniędzy w czerskim kościele, zostali wczoraj (16.03) zatrzymani. Podejrzani, 19-letni mieszkaniec Olsztyna i 22-latek z powiatu starogardzkiego niebawem odpowiedzą przed sądem za popełnione przestępstwa. Więcej informacji wkrótce
.

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.