15-05-21
Czersk. Relacja tekstowa z meczu – link poniżej
Borowiak Czersk podejmuje
drużynę ze Starogardu Gdańskiego

Dziś (15.05) o godz. 17.00 na czerskim stadionie rozpoczął się mecz pomiędzy miejscowym Borowiakiem, a Beniaminkiem 03 Starogard Gdański. Spotkanie, po długim czasie, ze względu na obostrzenia epidemiczne, jest rozgrywane z udziałem publiczności. Kibice nie zawiedli, wspomagają czerszczan głośnym dopingiem.

Kilkanaście minut temu (godz. 18.00) zakończyła się pierwsza połowa meczu. Wynik: 1:2 dla gości ze Starogardu Gdańskiego - prowadzenie objęli gospodarze, już w 4 minucie po bramce, którą zdobył Filip Szwoch. Później Beniaminek wyrównał, a następnie wysunął się na prowadzenie, po swoim drugim golu.

Relacja tekstowa z meczu – TUTAJ - na FB Borowiaka Czersk.

Czy podopieczni Artura Papierowskiego (Borowiak Czersk) zdobędą kolejne trzy punkty? Przekonamy się wkrótce.
Godz. 18.00 - rozpoczęła się druga połowa meczu.
Relacja tekstowa z meczu – TUTAJ

AKTUALIZACJA
Niestety Borowiak Czersk przegrywa 3:4.

1-2 do przerwy, bramki dla Borowiaka - Szwoch Filip, Gronowski Jakub, Duda Patryk.