Czersk. ZDJĘCIA
Piłkarskie derby regionu. BOROWIAK
podejmuje CHOJNICZANKĘ II

Dziś (4.09) piłkarze Borowiaka Czersk podejmują na własnym stadionie drużynę Chojniczanki II.

Jest to 5. kolejka rozgrywek w ramach IV ligi pomorskiej sezon 2021/2022. Zarówno Borowiak, jak i ekipa z Chojnic po 4. kolejkach zajmują miejsca w drugiej części tabeli. Czerszczanie są na 21. pozycji, a Chojniczanka na 17. miejscu.

Po pierwszej połowie prowadzą gospodarze 1:0, bramkę dla Borowiaka zdobył Karol Szopiński. Przed nami druga połowa meczu.

(AKTUALIZACJA)

Czerszczanie wygrywają z Chojniczanką II 1:0. Pierwsze zwycięstwo w IV lidze. BRAWO!!