8-08-18
Gm. Czersk. Wymiana przystanków w przyszłym roku
Czytelnik: Ta wiata powinna być ekspozycją
w skansenie, a nie stać przy drodze krajowej
i być wizytówką Gminy

Do redakcji wpłynęła informacja oraz zdjęcie (poniżej) od czytelnika w sprawie przystanku przy berlince, na terenie gm. Czersk.

„Dzień Dobry!  

Czy ktoś z urzędników zajmie się w końcu przystankiem w Nieżurawie. Ta wiata powinna być ekspozycją w skansenie, a nie stać przy drodze krajowej i być wizytówką Gminy!” – pisze czytelnik.

Od naczelnika wydziału rozwoju gospodarczego czerskiego magistratu słyszymy, że zadanie polegające na  wymianie przystanków -  wskazana wiata oraz druga (murowana) znajdująca się naprzeciwko - miało  być już wykonane w bieżącym roku, jednak zabrakło pieniędzy. Nowe przystanki mają pojawić się w 2019 roku.

(red)

(AKTUALIZACJA)

Publikujemy list kolejnego czytelnika:

` Dzień dobry,
czytam sobie artykuł i odpowiedź Pana Edmunda Kruta
http://www.wizjalokalna.pl/article.php?id=23313
i nie mogę zrozumieć, że urząd w Czersku nie ma 6 tysięcy złotych na zakup dwóch przystanków, a jednocześnie przyznawane są wysokie nagrody.
Znalazłem w internecie ładne wiaty po 3 tysiące złotych - czy to jest tak dużo, że doprowadzi gminę do bankructwa? chyba, że już jest takie zadłużenie, że nie można nic kupić? dlaczego trzeba czekać do przyszłego roku, prędzej ten przystanek sam się zawali, a może dojść jeszcze do tragedii.
poniżej strona o przystankach
https://www.artbud.pl/pl/p/Wiata-przystankowa-ORION/37261 `

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.