Aktualizacja: Policjanci zakończyli poszukiwania 22-letniego mieszkańca gminy Czersk. Mężczyzna został odnaleziony przez policjantów na terenie Brus. 22-latka przekazano pod fachową opiekę lekarzy. Jego życiu nie zagraża już żadne niebezpieczeństwo.

KPP Chojnice

 

 

23-11-21
Gm. Czersk. KOMUNIKAT
Policjanci poszukują 22-letniego mieszkańca
gminy Czersk i proszą o pomoc w ustaleniu
jego miejsca pobytu


Policjanci z Komisariatu Policji w Czersku prowadzą poszukiwania 22-letniego mieszkańca gminy Czersk (na zdjęciu). Jak ustalono zaginiony mężczyzna, wyjechał z domu i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązał kontaktu rodziną.

Mężczyzna prawdopodobnie porusza się samochodem marki Seat Leon koloru czarnego o numerze rejestracyjnym GCH 72873. Jego życiu i zdrowiu może zagrażać niebezpieczeństwo. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego lub które widziały auto o takim wyróżniku proszone są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 743 62 22 lub pod nr alarmowym 112.

- Mężczyzna jest szczupłej  budowy ciała ( sylwetka sportowa), wzrost około 180 cm, włosy krótkie ciemne . W chwili zaginięcia ubrany był w spodnie robocze z odblaskami, czarną kurtkę oraz buty gumowe koloru żółtego.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu ww. proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej  Policji w Chojnicach 47 743 62 22, z najbliższą jednostką Policji lub pod numerem alarmowym 112.

KPP Chojnice

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.