Ogłoszenie

Ankieta mieszkańców Gminy Czersk  "Czyste Powietrze"

 

Szanowni Mieszkańcy, 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców oraz mając na uwadze dbałość o środowisko, przygotowaliśmy dla Państwa krótką i anonimową ankietę – badającą potrzeby w zakresie programu “Czyste Powietrze”. Poniżej link do ankiety:

https://forms.gle/1uaG6928TaozwAtq9 

Za wypełnienie ankiety z góry dziękujemy. 

Jednocześnie uprzejmie przypominamy o działalności punktu konsultacyjno-informacyjnego w środy i czwartki w godzinach 8:00-14:30. Gminni konsultanci przyjmują w Centrum Informacji Turystycznej w Czersku (ul. Kościuszki 27A – na parterze). Chcąc umówić się na spotkanie prosimy o kontakt telefoniczny pod numer: 605 632 015. 

Utworzenie punktu jest realizacją zawartego porozumienia pomiędzy Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku a Gminą Czersk. Mamy nadzieję, że funkcjonowanie Punktu zachęci mieszkańców do skorzystania z dofinansowania, a w efekcie do poprawy jakości powietrza na terenie Miasta i Gminy Czersk.

 

Urząd Miejski w Czersku

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.