6-12-19
Czersk. Zauważono już, że dzieci jeździły wewnątrz mini gokartami, rowerkami czy na hulajnogach
Apel o ostrożność przy świątecznej bombce

Na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Czersku pojawiła się informacja, a właściwie apel skierowany do osób oglądających czerską bombkę LED, aby były ostrożne obok niej, czy w środku iluminacji.

Autor informacji pisze, że od kilku dni na ulicy Ostrowskiego stoi świąteczna bombka. Można ją oglądać, robić sobie przy niej zdjęcia czy nagrywać filmiki. Przypomina, że od dziś (6.12) popołudnia także po zmroku, bo po 16:00 rozbłysną iluminacje. Jednocześnie prosi o ostrożność, ponieważ zauważono już, że dzieci jeździły wewnątrz mini gokartami, rowerkami czy na hulajnogach, co nie jest zabronione, ale jest prośba do rodziców o większą uwagę, bo niektóre elementy łatwo nieumyślnie uszkodzić. Do informacji załączone jest zdjęcie (poniżej), na którym prawdopodobnie widać jeden ze wspomnianych przejazdów dziecka.

Opr. (red)
Źródło UM Czersk
Fot. UM Czersk

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.