24-11-21
Czersk. „Dziękuję wszystkim i każdemu z osobna”
Artur Papierowski rezygnuje z funkcji trenera czwartoligowego Borowiaka Czersk

Decyzja jest już podjęta – Artur Papierowski po trzech latach prowadzenia obecnie czwartoligowego zespołu rezygnuje ze stanowiska trenera.

Przypomnijmy, Artur Papierowski wprowadził zespół do czwartej ligi – to historyczny awans. Jednak mówi, że teraz jest właściwy czas na taką decyzję, którą podjął osobiście. Borowiak znajduje się na 19 . pozycji w tabeli, to trzecie miejsce od końca.

- Uważam, że potrzebna jest tzw. nowa miotła w zespole. To ostatni moment, aby jeszcze powalczyć w 4. lidze i nie zaliczyć spadku. Przed zespołem kilkanaście spotkań, trzy miesiące do rozgrywek. Nowy trener będzie miał więc sporo czasu, aby zadziałać. Chciałem też odpocząć, robię to dla siebie i dla  rodziny. Przy okazji dziękuję wszystkim i każdemu z osobna - zawodnikom i kibicom za te trzy lata wspólne lata – mówi Artur Papierowski (na zdjęciu) podkreślając, że decyzja o rezygnacji nie należała do łatwych.

Działacze klubu zapewniają , że wkrótce poznamy nazwisko następcy Artura Papierowskiego, prowadzone są rozmowy z dwoma kandydatami.

(red)

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.