16-11-19
Czersk. Radny Daniel Szpręga proponuje i składa interpelację
Automatyczna toaleta z prawdziwego
zdarzenia w centrum Czerska?

Radny Daniel Szpręga przesłał interpelację (publikujemy poniżej) na temat propozycji posadowienia w okolicach centrum Czerska odpłatnej i bezobsługowej toalety dla mieszkańców, gości i turystów.

- Dotychczasowa toaleta typu toi-toi zlokalizowana w okolicach placu targowego wygląda fatalnie. Jej prymitywne zamknięcie na kłódkę raczej odstrasza niż zachęca do skorzystania z niej. Bezpłatny szalet miejski zlokalizowany w okolicach CIT czynny jest w dni powszednie do godz. 15.00, a w soboty do godz. 13.00. Myślę, że warto byłoby zastanowić się nad zlokalizowaniem w okolicach centrum choćby jednej automatycznej toalety z prawdziwego zdarzenia. Byłoby super, gdyby taka toaleta przystosowana była dla osób niepełnosprawnych oraz dla malutkich dzieci z przewijakiem wewnątrz. Tego typu obiekt winien również powstać w Parku Borowiackim, gdzie dostęp do toalet zlokalizowanych na stadionie jest często ograniczony – pisze Daniel Szpręga, Radny Rady Miejskiej w Czersku.

(red)

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.