31-05-19
Czersk. Zanim zabrzmi ostatni dzwonek...
Bal Absolwenta w Czersku

Przed uczniami ostatnie dni roku szkolnego 2018/19. Ostatnie kartkówki, sprawdziany, zadania domowe. Tegoroczni absolwenci Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II rozpoczęli pożegnanie ze szkołą od tradycyjnego "Balu Absolwenta",  który przygotowano dla 10 klas dwóch roczników.

Wczoraj, 30 maja, tuż po godzinie 16.00, po raz ostatni stanęli do poloneza uczniowie klas trzecich gimnazjum, a po raz pierwszy ósmoklasiści. W rytmie tego dostojnego, acz radosnego tańca, uczniowie elegancko zaprezentowali się przed, jak co roku, licznie zgromadzoną publicznością wzruszonych rodziców i nauczycieli.

Na ten szczególny wieczór hala sportowa zamieniła się w salę balową. Przy dźwiękach doskonałej muzyki, uczniowie pięknie bawili się i korzystali ze wszystkich przygotowanych przez organizatorów atrakcji. Chętnie fotografowali się z przyjaciółmi w FOTOBUDCE.

Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom i wychowawcom za doskonałe przygotowanie uroczystości, uczniom za wspaniałą zabawę. Jesteśmy przekonani, że ta ostatnia zabawa w gronie szkolnych przyjaciół na długo pozostanie w pamięci i ....pamiętnikach absolwentów rocznika 2018/19.

mat. SP2 w Czersku
Oprawę fotograficzną balu zapewniła firma Video-Foto Kniter

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.