23-09-19
Czersk. Zapraszamy!
Bieg charytatywny w Czersku

Dziś (23.09) o godz. 18 na stadionie miejskim w Czersku biegamy charytatywną sztafetę (jak co roku).

Zapraszamy wszystkich biegających!

Radosław Literski
BBL Czersk

Biegiem po wiedzę – tak można by określić zbliżający się trening, ponieważ w wielu miejscowościach akcji BBL będziemy biegać w sztafecie symbolicznie podłączając się pod 5. PKO Bieg Charytatywny. Pieniądze będą zbierane na edukacje dzieci z Domów Dziecka.

W 12 miastach Polski  (Białymstoku, Bydgoszczy, Koszalinie, Krakowie, Lidzbarku Warmińskim, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Rudzie Śląskiej, Słupsku, Warszawie i Wrocławiu) 14 września został rozegrany 5. PKO Bieg Charytatywny. Formuła biegu to 5-osobowe sztafety biegające na dystansie 400-metrów nieprzerwanie przez 60 minut. Liczy się każde okrążenie, oprócz wydźwięku sportowego, wyzwanie ma przede wszystkim wydźwięk charytatywny. Wyniki (ilość okrążeń) będą przeliczone na pieniądze, które Fundacja PKO Bank Polski przeznaczy na edukację dzieci z Domów Dziecka. W zeszłym roku zbierano na posiłki dla potrzebujących dzieci i udało się „wybiegać” 730 tys. złotych. Od początku trwania akcji to już blisko 3 mln złotych.

UDZIAŁ W LOKALNYM BIEGU JEST BEZPŁATNY !!!

Treningi BBL w Czersku:

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.