1-01-20
Czersk. Jubileuszowy bieg we wrześniu
Bieg Noworoczny w Parku Borowiackim w Czersku

Pokonali trzy kilometry, nie liczyła się rywalizacja, lecz dobra zabawa. Dziś 1 stycznia 2020 roku nie zabrakło chętnych, którzy wzięli udział w V edycji Biegu Noworocznego w Parku Borowiackim w Czersku.

Miłośników biegania powitał przedstawiciel organizatora Jarosław Schumacher, który złożył wszystkim życzenia noworoczne. Z kolei czerszczanin Zbigniew Świerczyński zapowiedział, że w bieżącym roku (prawdopodobnie we wrześniu) odbędzie się w parku specjalny bieg na dystansie 10 km z okazji jego 70 urodzin oraz jubileuszu 20 lat biegania. Przypomnijmy, pan Zbigniew jest osobą niewidomą, pomimo tego czynnie uprawia sport i uczestniczy w wielu zawodach.

- Jak widać czerszczanie są aktywni nawet w Nowy Rok – mówi Jarosław Schumacher, który po biegu częstował jego uczestników gorącą herbatką.

(red)

Pamiątkowe zdjęcie - powiększ - TUTAJ

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.