23-01-21
Gm. Czarna Woda. „Moje życie staje się lepsze”
Błażej Netkowski - najnowszy utwór
JEŚLI CZEGOŚ CHCESZ


Błażej Netkowski (na zdjęciu) pochodzi z gminy Czarna Woda. Przez pewien czas mieszkał również w Czersku. Ma 23 lata i zajmuję się komponowaniem muzyki oraz pisaniem tekstów piosenek. Kilka dni temu światło dzienne ujrzał jego najnowszy utwór JEŚLI CZEGOŚ CHCESZ.


Link do utworu na portalu YouTube:

https://youtu.be/2J398QvrWMc

Błażej Netkowski muzyką interesuje się od wczesnego dzieciństwa. Zaczęło się od otrzymania w prezencie pierwszego zabawkowego keyboardu.
- Pełen pasji i zaangażowania chciałem coraz więcej. Zawsze było dla mnie to coś wyjątkowego, co powodowało uśmiech na twarzy. Z czasem rozpocząłem realizację swoich autorskich utworów, czyli komponowanie oraz pisanie tekstów – wyznaje.
- Staram się tworzyć takie utwory, które biorą się ,,prosto z serca,, i wzbudzają emocje. Teksty w moich piosenkach są bardzo autentyczne i staram się - a nawet jest to mój cel - pisać o sprawach z ,,życia wziętych,, oraz o aktualnych odczuciach i emocjach – dodaje Błażej Netkowski.

Młody artysta razem z grupą przyjaciół tworzy również zespół Never Mind, dzięki temu grupa może spełniać swoje pasje oraz występować publicznie. 23-latek przez krótki okres mieszkał w Czersku, a także w Tczewie, gdzie również realizował się muzycznie we współpracy z Mirelą Tasarz (utalentowaną raperką z regionu tczewskiego). Obecnie jego miejscem, zamieszkania, są Lubiki Małe - mała wieś położona w gminie Czarna Woda. Niedaleko znajduję się Huta Kalna, gdzie znajduje się piękny kościół. Właśnie w nim Błażej okazjonalnie urozmaica muzycznie liturgię.
- Szeroka pojęta muzyka w moim życiu odgrywa szczególną rolę, jest to nieodłączny element mojego życia i jest to coś, co sprawia, że życie staje się lepsze – podsumowuje nasz rozmówca.

(red)

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.