22-11-20
Czersk. GRATULUJEMY!
Borowiak zremisował. Pierwsze miejsce w rundzie jesiennej

Emocji podczas dzisiejszego (22.11) meczu o mistrzostwo V ligi, kończącego rundę jesienną, który rozegrano w Czersku, z pewnością nie zabrakło. Zmierzyły się dwie najlepsze drużyny w tegorocznych rozgrywkach - Borowiak Czersk i Żuławy Nowy Dwór.

W pierwszej połowie padło aż pięć bramek. Najpierw trzy gole strzelili gospodarzom goście z Nowego Dworu. Na szczęście piłkarzom Borowiaka udało się jeszcze przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę zdobyć dwie bramki. W drugiej połowie czerszczanie z determinacją atakowali bramkę gości. W końcu drużynie prowadzonej przez Artura Papierowskiego udało się wyrównać. Mecz zakończył się remisem 3:3.
Bramki dla zespołu MLKS Borowiak Czersk zdobyli: Marek Kaszubowski, Łukasz Leper oraz Patryk Duda.

Borowiak zakończył rundę jesienną na pierwszej pozycji. Bilans spotkań MLKS – u jest imponujący: 14 zwycięstw, 1 remisy i 1 porażka. Teraz przed drużyną runda wiosenna. Trzymamy kciuki i gratulujemy dotychczasowych wyników!

(red)

Relacja wideo - TUTAJ

Zdjęcia z dzisiejszego (22.11) meczu w Czersku: 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.