21-05-21
Czersk. ZDJĘCIA
Brązowe medale Ligi Wojewódzkiej Młodziczek
dla dziewcząt z Czerska


W środę (12 maja) odbyła się w Hali Sportowej im. R. Bruskiego w Czersku miła uroczystość. Po długim, wyczerpującym ale i bardzo udanym sezonie, reprezentantki LUKS Pol Czersk – uczennice klasy sportowej czerskiej „Dwójki”, zostały nagrodzone medalami. Dziewczęta wywalczyły brązowe medale w rozgrywkach ligowych Pomorza w sezonie 2020/21.

W pokonanym polu czerszczanki pozostawiły siedemnaście zespołów. W sezonie nasze dziewczęta rozegrały prawie pięćdziesiąt meczów i wzięły udział w kilkunastu turniejach. Do ostatniego turnieju finałowego ligi, czerszczanki miały szansę na awans do Mistrzostw Polski z drugiego lub pierwszego miejsca. Jednak te ostatnie zawody nie udały się naszym zawodniczkom i pozostało cieszyć się z trzeciego miejsca.

W ceremonii wręczania medali uczestniczyli Burmistrz Czerska pan Przemysław Biesek – Talewski oraz Dyrektor SP nr 2 w Czersku pan Maciej Jakubowski. Prócz medali przekazanych przez Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej w Gdańsku, zawodniczki otrzymały nagrody rzeczowe ufundowane przez LUKS Pol Czersk. Gratulacje zawodniczkom przekazała również Prezes LUKS Pol Czersk pani Joanna Fidurska, która nie mogła uczestniczyć w ceremonii.

Medale wywalczyły:

Bramkarki – Kornelia Łącka, Maria Jażdżewska;

Skrzydłowe – Zuzanna Niesiołowska, Marcelina Kołatka, Amelia Narloch, Milena Borchardt;

Obrotowa – Oliwia Dobrowolska;

Rozgrywające – Marta Cisewska, Kaja Czapiewska, Martyna Baczyńska, Maja Czapiewska, Paulina Cherek

Trenerzy – Dawid Haftka, Wojciech Linda

Dziewczętom gratulujemy i liczymy na kolejne udane występy.

Hala Sportowa w Czersku


GALERIA ZDJĘĆ - TUTAJ

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.