27-11-20
Gm. Czersk. Rozpoczęcie pracy w styczniu
Burmistrz Czerska szukał osób do pracy w ratuszu.
Zobacz rozstrzygnięcia konkursów

Dziś (27.11) zostały rozstrzygnięte konkursy na dwa stanowiska w czerskim ratuszu.
Burmistrz Czerska szukał INSPEKTORA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA I LEŚNICTWA oraz INSPEKTORA DS. PODATKU OD ŚRODKÓW TRANSPORTOWYCH, EWIDENCJI ZAANGAŻOWAŃ I EWIDENCJI ŚRODKÓW TRWAŁYCH.


Postępowania konkursowe zakończyły się, pracę od stycznia na w/w stanowiskach rozpoczną dwie panie – z Czerska i Legbąda.

Szczegóły dotyczące w/w postępowań znajdują się w BIP GMINY CZERSK (linki do informacji umieszczamy poniżej):

NABÓR NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE INSPEKTORA DS. PODATKU OD ŚRODKÓW TRANSPORTOWYCH, EWIDENCJI ZAANGAŻOWAŃ I EWIDENCJI ŚRODKÓW TRWAŁYCH:

NABÓR NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE INSPEKTORA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA I LEŚNICTWA:

Pytamy włodarza o stanowisko INSPEKTORA DS. PODATKU OD ŚRODKÓW TRANSPORTOWYCH, EWIDENCJI ZAANGAŻOWAŃ I EWIDENCJI ŚRODKÓW TRWAŁYCH. Czy już wcześniej funkcjonowało w czerskim urzędzie?

- Tak, takie stanowisko funkcjonowało w Wydziale Finansowym. W związku z planowanym z początkiem przyszłego roku odejściem na emeryturę wieloletniej pracownicy oraz przesunięciami wewnątrz wydziału to stanowisko stanie się wolne, stąd konkurs na jego obsadę. Dodam, że po zmianie skarbnika gminy nie ma już stanowiska naczelnika wydziału finansowego – pani Wiesława Modrzejewska łączy te dwie funkcje. Tak więc liczba etatów w urzędzie spadła – wyjaśnia Przemysław Biesek-Talewski, dodając, że osoba zajmująca do tej pory stanowisko inspektora ds. ochrony środowiska i leśnictwa przeszła na emerytuję w dniu wczorajszym.

(red)

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.