15-11-19
Gm. Czersk. Zapraszamy w sobotę
Casting do nowych projektów scenicznych

Ośrodek Kultury w Łęgu oraz Stowarzyszenie "Grupa M - możesz wszystko..." zapraszają na casting do nowych projektów scenicznych. Już niedługo utalentowana młodzież będzie mogła spróbować swych sił w nowych projektach które będą miały swój finał już pod "skrzydłami" nowego, Gminnego Centrum Kultury.

Kogo poszukujemy ? Młodych odważnych ludzi którzy pragną spróbować swoich sil na deskach sceny.

 - Jakie nowe projekty będziemy realizować? Tu pozostawmy odrobinę tajemnicy... na pewno pragniemy powrócić do słynnych dużych spektakli musicalowych którymi raczyła nas przed kilkoma laty grupa teatralna "M".

 - Jakie to będą musicale - To właśnie pozostawimy w tajemnicy lecz z pewnością będzie to wielka niespodzianka.

Rozpoczynamy również pracę nad projektem typowo muzyczno-koncertowym oraz czymś czego jeszcze nikt przed nami w gminie nie robił - prawdziwy projekt filmowy.

 Jak Państwo widzą nowe projekty to olbrzymie możliwości i tak jak przed laty "Grupa M" będziemy starali się przetrzeć z Państwem te nowe niezbadane przez nas jeszcze ścieżki.

 Zapraszamy chętną młodzież w wieku 12 -18 na nasze przesłuchania do Ośrodka Kultury  w Czersku już w tą sobotę o godzinie 11.00.

 Jeśli tylko lubisz śpiewać, recytować, tańczyć, zajmujesz się gimnastyka lub masz jakiś inny talent - czekamy właśnie na Ciebie.

 Boisz się przyjść sam(a) - zabierz z sobą przyjaciół koleżanki, kolegów. - To może być niezapomniana przygoda.

Serdecznie zapraszamy - Sobota 16. 11. 2019    godz. 11.00

(JG)

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.