17-01-20
Gm. Czersk. Wyniki wkrótce
Cenna inicjatywa Pana Andrzeja

Andrzej Nierzwicki zgłosił gminę Czersk do plebiscytu na najlepiej rozświetlone miasto w Polsce „Świeć Się z Energą”. Wygraliśmy etap wojewódzki i duża w tym jego zasługa. W piątek Pan Andrzej odebrał podziękowania od burmistrza.


Przez ostatnie tygodnie mieliśmy okazję głosować na Czersk w plebiscycie na najlepiej rozświetlone miasto w Polsce.
Gminę zgłosił do niego Andrzej Nierzwicki (na zdjęciu z burmistrzem). – Pracuję na co dzień w branży energetycznej. Z informacjami więc jestem na bieżąco. Jak tylko dowiedziałem się o plebiscycie, to zgłosiłem Czersk. Przecież nasze miasto jest, w porównaniu do innych, bardzo ładne – mówi. – Bardzo się cieszę, że Pan Andrzej podjął taką inicjatywę. Należą mu się podziękowania. Podobnie jak naszym mieszkańcom, którzy przez cały czas oddawali na nas głosy – podkreśla Przemysław Biesek-Talewski. Dzięki tym właśnie głosom nasze miasto zajęło pierwsze miejsce w województwie pomorskim i awansowało do etapu ogólnopolskiego. W drugiej turze głosowanie już się zakończyło, ale jego wyniki poznamy w przyszłym tygodniu. Jednak już za samo zwycięstwo na Pomorzu, gmina Czersk otrzyma nagrodę. To 10 tys. zł na zakupy sprzętu AGD. Nowe urządzenia trafią do najbardziej potrzebujących mieszkańców naszej gminy.

Organizatorem plebiscytu jest Grupa ZPR Media, sponsorem głównym Energa, patronami medialnymi Super Ekspress i radio Eska.

UM w Czersku


Przypomnijmy, pan Andrzej, nasz czytelnik, przesłał w dniu 11 grudnia 2019 roku do redakcji portalu Wizjalokalna.pl informację z prośbą o oddawanie głosów w konkursie (I etap) – zobacz TUTAJ
Po tym, gdy gmina Czersk wygrała I etap, do informowania o konkursie (II etapie) włączył się czerski ratusz.

(red)

 





Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.