20-11-20
Powiat chojnicki. W tej chwili najważniejszy jest czas
„Chojniczanka”. Żółto - biało - czerwone serca dla Olusia z Czarnej Wody

Przed bramą główną Stadionu Miejskiego Chojniczanka 1930 stanęło metalowe serce na nakrętki. I choć metal to tworzywo bardzo trwałe, jesteśmy pewni, że wszyscy, którzy wrzucą w nie plastikowe nakrętki serca mają wrażliwe i chętne do pomocy.


Do tego serca można wrzucać plastikowe nakrętki na leczenie i rehabilitację Olka.   |  fot. mkschojniczanka.pl


Olek, do którego kierujemy tę zbiórkę walczy z SMA oraz czasem i potrzebuje właśnie wielu takich serc. Rodzice Olka czekali na Niego 3 lata. Ich synek rozwijał się prawidłowo, nic nie wskazywało na to, że niespełna w 8 miesiącu rodzice usłyszą paraliżującą diagnozę. O historii Olka przeczytacie więcej tutaj: https://www.siepomaga.pl/olus-sma.

W tej chwili najważniejszy jest czas. Ze względu na warunki podania leku jest go coraz mniej. Dlatego tym bardziej prosimy, nie tylko fanów naszego klubu, ale wszystkich o jak najszybsze zapełnienie serca nakrętkami (całkowity dochód ze sprzedaży nakrętek zostanie przeznaczony na leczenie Olka).

Specjalnie podziękowania kierujemy do naszego Partnera – Firmy EMKA, dzięki której wspomniane serce stanęło przed przy M12. Nasz Platynowy Sponsor od lat angażuje się w pomoc potrzebującym, z czego jesteśmy niesamowicie dumni.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.