10-01-20
Gm. Czersk. Burmistrz Czerska odpowiada
Cykliczne spotkanie. Pytania o przedstawicieli PIP oraz ZUS

Nasi rozmówcy, przedsiębiorcy z gm. Czersk, pytają dlaczego w tym roku w cyklicznym spotkaniu, które odbywa się w Czersku z mieszkańcami i właśnie przedsiębiorcami nie będzie przedstawicieli ZUS i PIP? W poprzednich latach przedstawiciele tych instytucji byli obecni i również oni pomagali zainteresowanym.

„Spotkanie wyłącznie z przedstawicielami Urzędu Skarbowego jest powrotem do wieloletniej tradycji i zostało zorganizowane w tej formie na wniosek wielu przedsiębiorców. Przy dużej liczbie zmian w prawie podatkowym potrzeba jest więcej czasu, aby je bardziej szczegółowo omówić. Przy zebraniach z przedstawicielami kilku instytucji było to często niemożliwe. Jeżeli zostanie zgłoszona przez przedsiębiorców potrzeba spotkania z przedstawicielami ZUS lub PIP, to oczywiście je zorganizujemy” – odpowiada burmistrz Przemysław Biesek – Talewski.

(red)
Grafika - UM w Czersku

Przypomnijmy, spotkanie z przedstawicielami US odbędzie się w Czersku w dniu 15 stycznia – szczegóły - TUTAJ

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.