20-07-21
Czarna Woda. Koszt zadania wyniesie blisko 100 tys. zł
Nowe trybuny na boisku sportowym

Przystępujemy do realizacji zadania pn. „Przebudowa siedzisk na trybunach boiska sportowego w Czarnej Wodzie”. Zakres prac przewiduje rozebranie  istniejących drewnianych siedzisk znajdujących się od strony boiska, montaż nowych siedzisk z tworzywa sztucznego osadzonych na konstrukcji stalowej oraz oczyszczenie powierzchni betonowej pod siedziskami. Zamontowanych zostanie łącznie 525 sztuk nowych krzesełek z oparciem w żółto-niebieskich barwach.

Zadanie realizowane jest z udziałem dofinansowania ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020. Burmistrz Czarnej Wody podpisał z Zarządem Województwa Pomorskiego w dniu 28 maja 2021 r. w Gdańsku umowę o przyznaniu pomocy. Inwestycja wykonana będzie w terminie do końca września br. przez firmę COLOSEO Justyna Kotlewska ze Starogardu Gdańskiego.

Koszt wykonania przebudowy siedzisk na trybunach boiska sportowego w Czarnej Wodzie stanowi kwotę 94 562,40 zł brutto. Na realizację zadania Gmina Czarna Woda otrzymała dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej o wartości 31 807,00 zł.

UM Czarna Woda

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.