2-05-21
Czarna Woda. Podziękowanie
Olek jest już w domu

„Hej kochani!
W piątek szczęśliwie i bezpiecznie wróciliśmy z Lublina po ponad 2 miesiącach pobytu poza domem.
Olek 31.03.2021 otrzymał terapię genową o którą walczyliście razem z nami przez ponad 8 miesięcy, od czerwca 2020 do lutego 2021 roku.
Cały ten czas od momentu poznania diagnozy do teraz był dla nas bardzo ciężkim okresem, pełnym niepokoju i strachu o to co przyniosą kolejne dni, czy stan Oleczka nie pogorszy się.
Teraz już z większym optymizmem i spokojem patrzymy w przyszłość, postęp choroby został zatrzymany i każdego kolejnego dnia będziemy walczyć poprzez rehabilitację o uzyskanie przez Oleczka jak największej samodzielności i sprawności.
Nasza walka z SMA niestety będzie trwała przez całe życie, w tym momencie nie wiemy jak wiele Olkowi zabrała choroba, czas i ciężka wieloletnia rehabilitacja pokaże ile umiejętności odzyska i  nabędzie Olek.
W tej chwili staramy się, aby Oleczek nabył umiejętność samodzielnego siadania, kolejnym bardzo trudnym krokiem będzie nauka czworakowania. Co będzie dalej, czas pokaże.
Prosimy Was, trzymajcie za naszego kochanego Oleczka kciuki.
To dzięki Wam kochani wydarzył się ten cud,to dzięki armii wielkich i cudownych serc udało się dokonać niemożliwego, dziękujemy Wam bardzo z całego serca za pomoc w uzbieraniu pieniędzy na terapię genową, każdy z Was dołożył do tego swoją cegiełkę.
Wsparcie, które od Was otrzymaliśmy jest bezcenne, dziękujemy również za Wasze słowa wsparcia i uśmiech, które bardzo często dodawały nam sił.
Szczególne słowa podziękowania kierujemy również do cudownej i wspaniałej Pani doktor Magdalena Chrościńska-Krawczyk ,za bezpieczne podanie terapii genowej Olusiowi, która jest nie tylko wybitnym fachowcem w swej dziedzinie, ale również przesympatyczną i pełną empatii osobą.
Dziękujemy również całemu zespołowi Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie na czele z Panią doktor za otoczenie Olka troskliwą opieką.
Ogromnie jesteśmy wdzięczni również Sebastianowi ze Starogardu Gd. i Kamilowi oraz Ewie z Lublina  za organizację pobytu i możliwość wynajmu pięknego mieszkanka w pobliżu szpitala w Lublinie.
W piątek po powrocie do domu zostaliśmy zaskoczeni cudownym powitaniem, które przygotowała najbliższa rodzina i Armia Aniołków Oleczka. Dziękujemy Wam Kochane ciocie i wujkowie za Wasze ogromne serduszka, jesteście MEGA KOCHANI
Nie spodziewaliśmy się tak hucznego powitania, Oluś bardzo ucieszył się z niespodzianki, baloników i prezentów.
Dziękujemy Wam za to, że byliście i jesteście z nami przez cały ten czas.
Życzymy Wam Wszystkim samych słonecznych dni,zdrowia i życzliwości drugiego człowieka, abyście na swojej drodze spotykali tylko dobrych ludzi. Na zawsze pozostaniecie w naszych sercach. Ściskamy Was mocno i przesyłamy mnóstwo buziaków od Oleczka”
– piszą rodzice Olka.

Oluś pokona SMA. Aleksander Lewandowski, (red)

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.