01-08-22
Czersk. Usługi społeczne
CZERSK. Działa już Centrum `Reaktywacja` w Czersku (ZDJĘCIA, FILM)
.jpg)
W zrewitalizowanej części budynku dworca PKP na ulicy Dworcowej w Czersku działa już Centrum "Reaktywacja" - punkt dziennej opieki oraz placówka wsparcia dziennego. Panuje tam bardzo miła i przyjacielska atmosfera, każdy znajdzie dla siebie zajęcie oraz wsparcie. W planach jest jeszcze sporo pomysłów do zrealizowania.
.jpg)
Podopieczni mają do dyspozycji sale do różnych zajęć, salę komputerową, kuchnię, kącik wypoczynkowy, pomieszczenie terapeuty, toaletę dostosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych, gabinet pielęgniarski i do rehabilitacji.
Odbywają się tam zajęcia dla seniorów oraz dla dzieci. Szczegółowe informacje można uzyskać w Centrum Usług Społecznych na stronie www.cus.czersk.pl, w zakładce Placówki – Centrum `Reaktywacja` oraz pod numerami tel. 789 333 326 lub 52 398 47 65.
O remoncie budynku i nowej placówce można przeczytać TUTAJ
Więcej o placówce i zajęciach w niej prowadzonych mówi pani Beata Kosecka-Pociecha (kierownik Centrum `Reaktywacja`) w materiale wideo:
Film można obejrzeć również TUTAJ
Mapę obszaru objętego rewitalizacją można zobaczyć TUTAJ
(red)
Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.



