01-08-22
Czersk. Usługi społeczne
CZERSK. Działa już Centrum `Reaktywacja`  w Czersku (ZDJĘCIA, FILM)W zrewitalizowanej części budynku dworca PKP na ulicy Dworcowej w Czersku działa już Centrum "Reaktywacja" - punkt dziennej opieki oraz placówka wsparcia dziennego. Panuje tam bardzo miła i przyjacielska atmosfera, każdy znajdzie dla siebie zajęcie oraz wsparcie. W planach jest jeszcze sporo pomysłów do zrealizowania.
Podopieczni mają do dyspozycji sale do różnych zajęć, salę komputerową, kuchnię, kącik wypoczynkowy, pomieszczenie terapeuty, toaletę dostosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych, gabinet pielęgniarski i do rehabilitacji.

Odbywają się tam zajęcia dla seniorów oraz dla dzieci. Szczegółowe informacje można uzyskać w Centrum Usług Społecznych na stronie www.cus.czersk.pl, w zakładce Placówki – Centrum `Reaktywacja` oraz pod numerami tel. 789 333 326 lub 52 398 47 65.

O remoncie budynku i nowej placówce można przeczytać TUTAJ

Więcej o placówce i zajęciach w niej prowadzonych mówi pani Beata Kosecka-Pociecha (kierownik Centrum `Reaktywacja`) w materiale wideo:
Film można obejrzeć również TUTAJ

Mapę obszaru objętego rewitalizacją można zobaczyć TUTAJ

(red)


 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.