24-11-22
Gm. Czersk. ZDJĘCIA
Dzień Seniora, Senior + w Czersku

Dziś, 24 listopada na sali bankietowej „Na Fali” w Czersku odbywa się Dzień Seniora zorganizowany przez Dzienny Dom „Senior +” w Czersku, który funkcjonuje w strukturach Centrum Usług Społecznych w Czersku. Wspólnie dzień seniora uczciło ponad 100 seniorów z różnych klubów.

Uroczystość otworzyła i poprowadziła Paulina Wieczorek, kierownik Dziennego Domu „Senior +” w Czersku, która podziękowała wszystkim zebranym seniorom oraz gościom specjalnym za ich przybycie. – Życzę wam, drodzy seniorzy, dużo zdrowia i pogody ducha. Oby nie opuszczały was siły, a wręcz przeciwnie, aby wam ich przybywało, żeby wam się nadal chciało działać, tak jak to robicie dotychczas. Wszystkiego dobrego – mówi Paulina Wieczorek.

Przed publicznością wystąpiła grupa kabaretowa Dziennego Domu „Senior +” w Czersku w przedstawieniu pt. „Ławeczka”. Organizatorzy przygotowali wiele gier i zabaw integracyjnych dla naszych seniorów. Oprawę muzyczną zapewnił Tomasz Zieliński „DJ Zieli” z Chojnic.
Władze gminy przygotowali dla seniorów niespodziankę pod postacią tortu.

Na sali zebrali się podopieczni różnych ugrupowań: Dzienny Dom „Senior +” z Czerska, Czerska Gminna Rada Seniorów, UTW z Czerska, Dom „Senior +” z Gostycyna, Dom Dziennego Pobytu z Kwidzyna, Klub „Senior +” z Laskowic i Jeżewa, Centrum „Reaktywacja” z Czerska, Klub Seniora „Bratek” oraz Kluby Seniora „Jesienna Róża” oraz „Młodzi Duchem” z Rytla.

UM w Czersku

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.