3-03-25
Czersk. Treść pisma - poniżej
CZERSK. Już po `przeprowadzce` - przewodniczący rady miejskiej ma przyjmować interesantów w sali portretowej czerskiego ratusza
Pomieszczenie, w którym do tej pory przyjmował przewodniczący rady miejskiej w Czersku zostało przeniesione do sali portretowej ratusza – przy sekretariacie.
Propozycja (zobacz TUTAJ) zmiany decyzji burmistrza co do lokalizacji nie przyniosła skutku, również wcześniejszy protest (zobacz TUTAJ) radnych z klubu Dla Naszej Gminy.
Burmistrz Daniel Szpręga potrzymał swoje stanowisko – dotychczasowy gabinet przewodniczącego będzie wykorzystany na potrzeby wydziału inwestycji.
Teraz Przemysław Biesek-Talewski, przewodniczący RM (oraz wiceprzewodniczący RM), ma przyjmować interesantów w sali portretowej (dyżur - we wtorki od godz. 15.30 do 16.30).
(red)
AKTUALIZACJA 4-03
Przewodniczący rady miejskiej informuje, że ma pomysł, który chce wkrótce przedstawić radnym, aby dyżury pełnili w nowym miejscu również przewodniczący poszczególnych komisji RM.
Na zdjęciach sala portretowa („po przeprowadzce”), z której ma korzystać radca prawny we wtorki (poza dyżurem przewodniczącego RM) i czwartki. Sala portretowa jest dedykowna przewodniczącemu rady i radnym (poniedziałek, środa, piątek). Do poukładania zostały jeszcze niektóre rzeczy (w kartonach) z poprzedniego pomieszczenia:
Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.