7-09-20
Czersk. Śladem naszych publikacji
CZERSK. Kiedy modernizacja oświetlania w parku?

W miniony weekend doszło do kolejnej awarii oświetlenia w Parku Borowiackim. O sprawie pisaliśmy – TUTAJ.

W związku z zaistniałą sytuacją (kolejną już awarią) nasz czytelnik pyta - kiedy będzie przeprowadzona zapowiadana na ten rok modernizacja wspominanego oświetlenia?

„W dniu 2 września br. w wyniku przeprowadzonego postępowania przetargowego wybrano wykonawcę robót związanych z modernizacją oświetlenia w Parku Borowiackim w Czersku. Niebawem zostanie podpisana umowa. Termin wykonania zadania to 16 listopada br. Zamontowanych zostanie 37 nowoczesnych opraw LED, co w znacznym stopniu zminimalizuje awaryjność oświetlenia. Wartość inwestycji to kwota 35.425,73 zł brutto.
Ponadto informuję, że po ukazaniu się informacji o awarii oświetlenia zgłoszono konieczność jego naprawy do firmy konserwatorskiej. Dzisiaj już lampy powinny się zaświecić” – odpowiedzi udziela Przemysław Bloch, naczelnik Wydziału Inwestycji i Infrastruktury Urzęu Miejskiego w Czersku.

(red)

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.