3-12-20
Czersk. Do sprawy odnosi się dyrektor AZK
Mieszkańcy sygnalizują - zbyt mało pojemników

Mieszkańcy bloku komunalnego przy ul. Transportowców w Czersku sygnalizują, że wciąż pozostaje nierozwiązany problem z zalegającymi odpadami w pomieszczeniu, gdzie znajdują się pojemniki wywożone przez czerski ZUK. Podpowiadają, że pojemników na różne odpady powinno być więcej lub należy zwiększyć częstotliwość ich wywozu, bo śmieci leżą na posadzce (zdjęcie).  Poniżej stanowisko Dyrektora Administracji Zasobów Komunalnych w Czersku w przedmiotowej kwestii:

„Odnosząc się do zalegających odpadów przy budynku komunalnym w Czersku informuję, że tut. administracja zgłosi potrzebę zwiększenia pojemników na nieczystości stałe dla wspomnianego budynku. Korzystając z okazji apeluję do mieszkańców, aby odpady zawsze umieszczać w wyznaczonych do tego pojemnikach. Do tutejszej administracji docierają informacje, że mimo iż pojemniki nie są zapełnione – odpady notorycznie składowane są obok pojemników.” - brzmi stanowisko dyrektora czerskiego AZK.

(red)

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.