14-09-21
Czersk. Jest reakcja dyrektora AZK
Musiał gwałtownie zahamować, widoczność
ograniczały krzewy


Czytelnik apeluje za naszym pośrednictwem do przedstawicieli gminy Czersk o przycięcie krzewów znajdujących się przy przejściu dla pieszych na ul. Dr Zielińskiego – od strony ul. Królowej Jadwigi.

Zauważa, że roślinność ogranicza widoczność (zdjęcia czytelnika - poniżej). Jak mówi, sam był uczestnikiem sytuacji, w której musiał gwałtownie zahamować, gdyż nie widział dzieci idących od strony ul Królowej Jadwigi i wchodzących na wspomniane przejście.

Ponadto mężczyzna sygnalizuje, że nie widać tam oznakowania pionowego przy „zebrze” więc konieczne jest również przycięcie gałęzi drzewek. Prosi też o sprawdzenie wszystkich przejść dla pieszych w Czersku w odniesieniu do kwestii widoczności.

Dyrektor czerskiego AZK informuje dziś (14.09), że wskazane krzewy zostały już przycięte. Roślinność skrócono też przy ul. Dworcowej przy niektórych wyjazadach z posesji.

(red)

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.