Artykuł reklamowy


Nowe zabiegi w gabinecie Glamour   Jesteśmy gabinetem, który istnieje na rynku już od 8 lat. Nasz zawód to nie tylko sposób na życie, ale przede wszystkim pasja! Nie przestajemy się rozwijać, staramy się  zapewnić usługi oraz szkolenia na jak najwyższym poziomie.

 Co przygotowałyśmy tym razem??


    Nowością w naszym gabinecie jest oczyszczanie wodorowe, infuzja tlenowa oraz analizator skóry, który pomoże przeprowadzić profesjonalną diagnostykę.
  Jeżeli masz problem z przebarwieniami, trądzikiem, bliznami potrądzikowymi, sińcami pod oczami, zmarszczkami lub innymi dolegliwościami – skontaktuj się z nami. Spotkamy się na konsultacji, wykonamy analizę skóry i zaproponujemy dalsze kroki.

Dodatkowo w naszym gabinecie wykonujemy
takie zabiegi jak:

Przedłużanie rzęs, lifting rzęs, laminacja brwi, henna pudrowa/ henna klasyczna/ farbka z geometrią, przedłużanie paznokci/ manicure hybrydowy, pedicure, depilacja woskiem, usuwanie włókniaków, niwelowanie rumienia, inne zabiegi pielęgnacyjne/ lecznicze

    Do naszego grona dołączyła zdolna stylistka paznokci – Paulina. W związku z tym mamy więcej wolnych terminów na stylizację paznokci. Do końca
pażdziernika obowiązują niższe ceny do Pauliny:

Manicure hybrydowy 70 zł ( 85 zł cena standardowa )
Przedłużanie paznokci 100 zł ( 120 zł cena standardowa )


SZKOLENIA

  Od ponad roku posiadamy także wpis do Ris-u ( Rejestru instytucji szkoleniowych ), co oznacza że mamy uprawnienia do prowadzenia SZKOLEŃ i wystawiania certyfikatów. Cieszą się one dużym zainteresowaniem, posiadamy liczne grono zadowolonych kursantek. Jeżeli marzysz aby rozpocząć swoją drogę w branży Beauty- te szkolenia są właśnie dla Ciebie!!

W ofercie szkoleniowej można znaleźć:

Manicure hybrydowy, przedłużanie paznokci, lifting rzęs, przedłużanie rzęs 1:1, pedicure kosmetyczny, pedicure hybrydowy. Terminy są ustalane indywidualnie.

                                                               
Tel. 509 832 890
Czersk ul. Starogardzka 22

Odwiedź nasz profil, aby więcej wiedzieć
 Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.