Ogłoszenie
Odmienić bieg życia


Czy nie masz wrażenia, że dzisiejszy świat, to ciągły pośpiech i gonitwa za marnością? Mimo wielu technologii, mających ułatwiać nam życie, człowiek na nic nie ma czasu. Zatrzymaj się na chwilę. Zastanów się nad tym dokąd zmierzasz. Jaki jest cel Twojego życia? Co dla Ciebie ma znaczenie? Co się dla Ciebie liczy? Czy żyjesz tylko po to by biegać za rzeczami materialnymi i doznaniami zaspakajającymi Twoje zmysły?


Odmień bieg swojego życia. Zaczerpnij inspiracji. Poznaj najbardziej troskliwego Ojca we wszechświecie. Napełnij się jego miłością.

Zapraszamy Cię na cykl spotkań, na Placu Ostrowskiego w Czersku - sierpień. W programie koncert, wykłady, teatr ruchu i pantomimy, darmowe dmuchawce i zabawy dla dzieci i co najważniejsze nasze doświadczenia życia z Bogiem.

Zapraszamy serdecznie!

Organizator:

Misja Kościół i Biblia w Czersku
Kościół Słowo Życia w Tucholi


Wydarzenia na placu Ostrowskiego w Czersku:

5 sierpnia (piątek) godzina 16:00

Teatr ruchu i pantomimy FromLightness
Nauczanie: Jak odnaleźć pokój w czasach niepokoju

6 sierpnia (sobota) godzina 16:00

Teatr ruchu i pantomimy FromLightness
Dmuchańce i zabawy dla dzieci

 

https://www.facebook.com/bibliawczersku


 
Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.