22-06-25
Czersk. ZDJĘCIA, WIDEO
CZERSK. Otwarcie Lasku Miejskiego – miejsca z wyjątkowym klimatem. Mieszkańcy są pod wrażeniem!
Dziś (22.06) nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi i odsłonięcie logo Lasku Miejskiego. Głos zabrał burmistrz Daniel Szpręga oraz Mirosław Smorczewski - przewodniczący zarządu osiedla nr 2 `Chojnickie`. Licznie zebrani mogli wysłuchać wykładu Romana Bystryka. Odbył się również marsz po zdrowie, czyli zwiedzanie Lasku. Nie zabrakło występów muzycznych i pokazu tańca w wykonaniu Mażoretek. Zobaczcie fragmenty imprezy:
WIDEO można zobaczyć również TUTAJ-KLIKNIJ
WIDEO można zobaczyć również TUTAJ-KLIKNIJ

Dzieci wzięły udział w biegu i mogły pobawić się na dmuchanym zamku oraz skorzystać z animacji przygotowanych przez Kids Club Czersk. Na gości czekał żurek, chleb ze smalcem, drożdżówka i kawa, a także słodycze i napoje. Stoisko edukacyjne przygotowało Nadleśnictwo Czersk. Jak podkreślano, jest to potrzebne miejsce z wyjątkowym klimatem i być może będą się tu odbywać biesiady. Mieszkańcy są pod wrażeniem.


(red)
fot. (red), Osiedle `Chojnickie`
fot. (red), Osiedle `Chojnickie`
Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.