1-04-20
CZERSK - KOMUNIKAT
Przychodnia weterynaryjna Sawickich
Przychodnia weterynaryjna zamknięta
do odwołania od 6 kwietnia

W związku z zagrożeniem Koronawirusem COVID-19, dbając o Państwa bezpieczeństwo i nasze, informujemy, że od poniedziałku 6.04 Przychodnia będzie zamknięta do odwołania.

W związku z tym DO KOŃCA TYGODNIA przyjmujemy zamówienia na LEKI( zwierzęta chore przewlekle- leki na kontynuację, preparaty przeciwkleszczowe, tuby dowymieniowe) i KARMY. Prosimy sobie zrobić  zapas na około miesiąc, bo nie wiemy, co będzie się działo w następnych tygodniach. 

Zamówienia można składać telefonicznie lub poprzez sms 502-141-298, zostaną Państwo powiadomieni o terminie odbioru.

Prosimy o przemyślane zakupy, w czasie odbioru nie będzie możliwości dobierania dodatkowych produktów - zamówienia takie będą realizowane w innym terminie.

W poczekalni przebywa tylko jedna osoba, w miarę możliwości prosimy o poczekanie w samochodzie na swoją kolej odbioru leku.

Od 6.04 przyjmujemy WYŁĄCZNIE Pacjentów z pilnych przypadków( stan bezpośredniego zagrożenia życia), wizyty prosimy umawiać TELEFONICZNIE!

- prosimy, aby do Przychodni z Pacjentem przychodziła jedna osoba

- prosimy, aby do Przychodni przychodziły osoby nie wykazujące objawów chorobowych, niepodlegające kwarantannie.

W uzasadnionych przypadkach zastrzegamy prawo odmowy wykonania wizyty.

Przypominamy! Jeśli nie chorujesz lub nie jesteś w kwarantannie, zadzwoń do lekarza weterynarii w celu umówienia wizyty! Jeśli chorujesz na COVID-19 lub inną chorobę zakaźną, w tym przeziębienie, pozostań w domu i ogranicz kontakt z ludźmi. Takie rzeczy jak:

- coroczne szczepienie (nie dotyczy pierwszych szczepień ochronnych u szczeniąt i kociąt)

- odrobaczenie

- planowany zabieg chirurgiczny

- zakup suplementów i środków do pielęgnacji

- wizyty kontrolne

powinny poczekać! Do lekarza weterynarii zadzwoń tylko w przypadku bezpośredniego zagrożenia życia zwierzęcia. Najpierw należy upewnić się, że nie stanowisz ryzyka przeniesienia COVID19 na innych ludzi! Prosimy zadbać o swoje zwierzęta należycie w tym trudnym czasie- nie wypuszczać kotów, nie spuszczać psów ze smyczy, aby nie narażać ich na pogryzienia lub wypadki komunikacyjne!

Przychodnia weterynaryjna Sawickich www.weterynarzczersk.pl

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.