15-01-26
Czersk. Zaproszenie na pierwszy mecz pod wodzą nowego trenera
Sparing seniorów Borowiaka Czersk

Już jutro czyli w piątek ( 16.01) o godzinie 19.00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Czersku zostanie rozegrany pierwszy mecz sparingowy drużyny seniorów Borowiaka w tym roku. Rywalem czerszczan będzie zespół Zieloni Łąg.


Pierwotnie mieliśmy rozegrać sparing z zespołem Sokoła Borzechowo, jednak mecz został odwołany przez rywala. W jego miejsce zmierzymy się z drużyną Zielonych Łąg. Przed nami pierwszy sparing drużyny seniorów Borowiaka Czersk w nowym roku!

Będzie to także pierwsza okazja, aby zobaczyć nasz zespół w akcji pod wodzą nowego trenera Jerzego Jastrzębowskiego.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców — przyjdźcie, zobaczcie jak drużyna prezentuje się po zimowych przygotowaniach, poczujcie atmosferę futbolu i wspólnie rozpocznijmy nowy rozdział Borowiaka!



Wasze wsparcie z trybun ma ogromne znaczenie — widzimy się na boisku!

mat.Borowiak Czersk






Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.