19-09-22
Czersk. Policjanci z Czerska zatrzymali złodzieja
Ukradł warzywa, owoce i jajka. Odpowie również
za kradzież dwóch skrzynek... mięsa


Kryminalni z Komisariatu Policji w Czersku w wyniku pracy operacyjnej  ustalili, że na terenie jednego ze sklepów spożywczych w Czersku regularnie dochodziło do kradzieży artykułów spożywczych. Według ustaleń mundurowych te przestępstwa zostały popełnione przez tego samego sprawcę.

Stróże prawa zajmujący się tą sprawą ustalili, że mężczyzna ukradł ze sklepu warzywa, owoce i jajka o łącznej wartości ponad 1200 złotych. 24-latek odpowie również za kradzież dwóch skrzynek mięsa, której dokonał w trakcie rozładunku towaru. Na tym nie kończą się kłopoty zatrzymanego. Odpowie on również za spowodowanie uszczerbku ciała swojego kolegi.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego ustalili tożsamość podejrzewanego Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzany do miejscowej komendy.

Śledczy przesłuchali zatrzymanego 24-latka, któremu przedstawili zarzuty dotyczące kradzieży, usiłowania włamania oraz spowodowania uszczerbku na zdrowiu. Teraz jego losem zajmie się sąd.
Za te przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

KPP Chojnice

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.