30-08-21
Czersk. KOMUNIKAT
Zapraszamy do wspólnego sadzenia drzew

Rusza tegoroczna akcja „Jedno dziecko, jedno drzewo”. 25 września wraz z Nadleśnictwem Czersk zapraszamy rodziców dzieci do posadzenia drzew.

W tym roku odbędzie się już trzecia edycja akcji „Jedno dziecko, jedno drzewo”. Zapraszamy do niej rodziców z dziećmi z naszej gminy, które urodziły się lub jeszcze urodzą w okresie od początku sierpnia 2020 do 16 września tego roku.

W poprzednich latach wspólna akcja leśników i urzędników cieszyła się sporym zainteresowaniem mieszkańców gminy Czersk. W tym roku nadleśniczy Rafał Adamkowski i burmistrz Czerska Przemysław Biesek-Talewski znów zapraszają do wspólnego sadzenia drzew w parku Borowiackim

Żeby wziąć udział w akcji, trzeba wysłać do nas zgłoszenie na maila [email protected] W zgłoszeniu prosimy podawać imię i nazwisko dziecka, datę jego urodzenia oraz telefon kontaktowy do rodzica. Możecie zgłaszać się do 16 września.

Wspólne sadzenie drzew odbędzie się w sobotę 25 września. Każda z rodzin otrzyma drzewko, które później będzie rosło wraz ze swoim małym patronem.

UM w Czersku

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.