25-11-21
Gm. Czersk. Zaproszenie
Czerska Paczka Świąteczna - edycja I

„Kochani!

Święta tuż, tuż...
To czas życzeń, prezentów, spotkań z najbliższymi. Niestety, są wśród nas tacy, dla których z różnych przyczyn czas Świąt nie będzie najszczęśliwszym... Stąd, mając na uwadze samotnych, schorowanych, ubogich, tych, których los dotknął okrutnie - przystąpiliśmy do projektu Czerska Paczka Świąteczna - edycja I.

Zapraszamy do udziału wszelkie przedsiębiorstwa, stowarzyszenia, jednostki, firmy, ludzi dobrej woli do włączenia się w powyższą inicjatywę. Mamy już pierwsze zgłoszenia ludzi, którzy pragną zorganizować pomoc świąteczną na miarę potrzeb osób wymagających wsparcia wytypowaliśmy 15 rodzin/osób, których dane NIGDY nie zostaną opublikowane. Ci zaś z Państwa, którzy zapragną włączyć się w inicjatywę, zostaną zaproszeni i zapoznani z zanomizowaną historią rodzin, a nade wszystko z ich potrzebami.

Nie zwlekaj zatem, zgłoś się do CUS z hasłem: chcę przystąpić do akcji Czerska Paczka Świąteczna.

Pamiętajmy- dobro powraca.”

Centrum Usług Społecznych w Czersku

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.