12-01-22
Czersk. FB Czerski Rap

„Skaja” – kolejny utwór. „ W końcu nikt
za nas życia
nie przeżyje”


Na profilu FB Czerski Rap pojawiają się kolejne zapowiedzi utworów.

- Kolejny utwór („Nie raz”) prosto z serca, dla serca każdego ze słuchaczy. Głowa do góry i pamiętaj, zawsze bądź dobrym człowiekiem i mów otwarcie to co czujesz. Nigdy nie zostaniesz sam/a! - zachęca do odsłuchania pochodzący z Czerska Dawid Skajewski (Skaja).

Zobacz utwór:Link do wideo:
https://youtu.be/7zNNuoq71gc

 Dawid o profilu Czerski Rap i ostatnim utworze - „Nie raz”:

- Utwory powstają cały czas, raz wolniej, raz szybciej, tak naprawdę zależy to od czasu i nastroju. Jak wiadomo z czasem bywa różnie, bo Rap nie jest już na pierwszym miejscu. Człowiek dorósł i ma inne priorytety. Utwór powstał jak większość, czyli w oparciu o moje życie i o to co ostatnimi czasy się w nim wydarzyło. Jak w refrenie można usłyszeć „bo uczucia to coś czego nie ukryjesz, chociaż bardzo byś tego chciał”. Ja swoje przelewam na utwory, pisze to co czuje, to co mnie boli, ale i też o tym co mnie cieszy. Raz jest gorzej, raz jest lepiej. Grunt żeby wierzyć w to co się robi i przede wszystkim w Siebie. W końcu nikt za nas życia nie przeżyje – mówi Dawid (na zdjęciu).

(red)

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.