6-02-20
Czersk. Podziękowania
Czerszczanin Mateusz Spychalski zwyciężył
w konkursie muzycznym!


Czerszczanin Mateusz Spychalski brał udział w konkursie muzycznym „Druga Gitara”. Na wykonany przez niego utwór głosowali internauci. Były dwie nagrody – gitary elektryczne. Jedną z nich za sprawą największej ilości polubień zdobył właśnie Mateusz Spychalski z Czerska.

Gratulujemy!

- Zająłem I miejsce! Bardzo serdecznie chciałabym podziękować wszystkim którzy pomogli mi wygrać ten konkurs! Było Was tak wielu, że nie w sposób wymienić każdego z osobna. Jestem bardzo zaskoczony Waszą bezinteresownością w wspieraniu mnie w tym co kocham robić ! Dziękuję również wszystkim najbliższym za ogromne wsparcie oraz portalowi Wizjalokalna.pl. Jeszcze raz bardzo dziękuję! – pisze Mateusz Spychalski z Czerska (na zdjęciu z nagrodą) na swoim profilu portalu społecznościowego.

(red)
Fot. Klaudia Talaśka

 

Praca konkursowa w konkursie "Dwie Gitary" (wideo):

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.